Klasa 9a mbështet Arselidën tek “Gjeniu i Vogël”

Klasa 9a mbështet Arselidën tek “Gjeniu i Vogël”
Me 13 prill klasa e 9 A së bashku me mësuesen kujdestare Fiorela Tahiri dhe mësuesen e anglishtes Maggie Bruckner ndoqën live programin “Gjeniu I vogël”. Nxënësit e kësaj klase mbështetën shoqen e tyre Arselinda Sheqeri, pjesëmarrëse në këtë konkurs të mirënjohur kombëtar duke u bashkuar me të në garën e saj.
Falenderojmë klasën dhe mesueset për iniciativën dhe mbështetjen e tyre si dhe i urojmë Arselindës suksese në vazhdim.

Sidita Bazhdari
27.04.2016

20160413_190551

IMAG1412

IMAG1414

IMG-20160414-WA0002